W związku z wczorajszą niestety dla nas wszystkich przykrą sytuacją podczas zapisów na bieg chcielibyśmy Was przeprosić i zaznaczyć, że wynikłe problemy nie były zależne od Nas.
Zdajemy sobie sprawę, że możecie czuć się zawiedzeni, ale nie ma tego złego co by na dobre wyszło.

Poniżej kilka informacji, które mamy nadzieję sprawią, że szybko zapomnicie o wczorajszych problemach przy zapisach:

1. Wszystkie osoby, którym udało się zapisać (294) mogą być pewne udziału w biegu po wniesieniu opłaty, Na stronie super-sport znajduje się już widoczna lista osób które są zapisane i te które dokonały opłaty, wkrótce do osób, które są zapisane wyślemy maile z potwierdzeniem.
✍️ https://super-sport.com.pl/zapisy-formularze/2723-6-dycha-po-zarach.html
2. Osoby które jeszcze nie dokonały opłaty mogą to zrobić przelewem tradycyjnym lub przez stronę super-sportu.

3. Widząc tak duże zainteresowanie postanowiliśmy zwiększyć limit biegu do 800 osób i wkrótce uruchomimy dla zapisy gdzie będzie dostępnych 500 miejsc.

4. Zapisy będą prowadzone na portalu datasport.pl – tak by uniknąć sytuacji jakie miały miejsce w dniu wczorajszym. O terminie zapisów poinformujemy wkrótce.

5. Również zapisy na bieg dzieci będą przeprowadzone na portalu datasport.pl i o dacie zapisów na biegi dziecięce poinformujemy wkrótce.

Jeszce raz Was przepraszamy i cieszymy się, że lubicie u nas biegać i dlatego zwiększamy limit tak by wszyscy chętni mogli wziąć udział w 6.Dycha po Żarach.

Pozdrawiamy
Organizatorzy – Żary Runners Team